PIKNIK 2019: Serdecznie dziękujemy

Wielkie podziękowania składamy wszystkim osobom i instytucjom, które wsparły rzeczowo nasze przedszkole:

• firma Armet;
  • sklep Jakarta – rękodzieło z dalekiego wschodu;
  • Dominik Chobot – FOTOGRAFIA;
  • Studio Urody Katarzyna Thier;
  • Fundacja Santander.

oraz wszystkim wspaniałym Rodzicom zaangażowanym w przygotowanie i aktywny udział w organizacji Pikniku Rodzinnego w dniu 8 czerwca 2019r.

Szczególne podziękowania składamy naszym wspaniałym rodzicom, którzy podjęli się   udziału w teatrzyku  dla dzieci pt.: „Zamieszanie w krainie bajek”, który stanowił jedną z atrakcji podczas pikniku. Poświęcili oni  swój wolny czas na przygotowania, szycie strojów, a efekt końcowy zachwycił wszystkich widzów, tych małych i tych dużych o czym świadczyły reakcje w trakcie przedstawienia i brawa końcowe.

Tymi rodzicami byli: Tomasz Sołgała, Piotr Bała wraz z synem Hubertem,

Agnieszka Popek-Puch, Sylwia i Henryk Wiertek wraz z synem Miłoszem, Piotr Skóra, Monika Morawiecka, Klaudia Sarga, Izabela Kurzawa, Grażyna Pogan z córką Zuzią, Katarzyna Jasica, Ewa Seweryn, Dariusz Urbańczyk.

Z głębi serca składamy podziękowania naszym głównym sponsorom, wolontariuszom – Fundacji Santander, a przede wszystkim pomysłodawczyni p. ANNIE SÓLNICY. Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaangażowanie, wspaniałą atmosferę oraz pomoc w organizacji Pikniku Rodzinnego.