Szanowni Państwo,

Decyzją Ministra Edukacji Narodowej i Rządu, zajęcia w przedszkolach i szkołach będą zawieszone  do 10.04.2020. Do tego czasu Przedszkole będzie ZAMKNIĘTE.

Rozporządzenie MEN

Zwracam się z gorącą prośbą, aby dzieci pozostały w domach.

Ograniczając kontakt z innymi ludźmi możemy przyczynić się do wykluczenia zagrożenia w naszym środowisku.

W okresie kwarantanny domowej będziemy realizować Podstawę Programową pozostając z Rodzicami w stałym kontakcie, przesyłając dzieciom jak do tej pory materiały do uzupełnienia w domu, ćwiczenia, gry i zabawy.

Ponadto na stronie facebookowej przedszkola znajdą Państwo różne propozycje zabaw do wykorzystania z dzieckiem w domu.

To dla nas trudny czas i postaramy się go przejść razem, dla dobra dzieci.

Będziemy wdzięczni, jeżeli na bieżąco będą Państwo e-mailowo dzielili się efektami pracy zdalnej.

Tym Rodzicom, którzy do tej pory przesyłali zdjęcia SERDECZNIE DZIĘKUJEMY.

Nasi nauczyciele oraz specjaliści zawsze chętnie odpowiedzą na nurtujące pytania, poprzez kontakty zwyczajowo ustalone i przyjęte.

Ja również pozostaję do Państwa dyspozycji poprzez kontakt e-mail oraz telefoniczny

Szczegółowe informacje dotyczące zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych dostępne są na stronie internetowej MEN.

Dyrektor Przedszkola
mgr Lilla Waśniowska