Jak spędzamy ten trudny czas podczas epidemii Koronawirusa.

Kolejna partia materiałów – zdjęć  od Państwa. Bardzo dziękujemy i zachęcamy nowe osoby do publikacji i podzielenia się jak spędzamy czas w domu:)

Oto juz druga porcja zdjęć od Państwa. Przesyłacie ich bardzo dużo za co jesteśmy bardzo wdzięczni. Cudownie spędzacie czas razem, rodzinnie – troszkę zazdrościmy.
Cieszymy się, że  pomysły do pracy i zabawy   podobają się zarównopaństwu jak i dzieciom. Wykonują je z uśmiechem co można zauważyć w naszej galerii.
Wasze pomysły są super.
Antoś wykonał z rodzicami tearzyk do przedstawienia „O trzech konikach” , Oskar Sz. bardzo dba o ogród i uwielbia eksperymenty:) Super. Kuba z siostra Lena zrobili cudowne prace dotyczace kosmosu. Oskar K., chyba dla mamy? wymalował piękne tulipany i pięknie ćwiczy rączkę. Dominik mistrz prac plastycznych razem z Alinką dzielnie wykorzystuja nasze pomysły:) Dziękujemy:) Brawo, piękne prace. Iga układa puzzle, maluje czyli dalej uwielbia to samo co w przedszkolu:) Jania aktywnie wykorzystuje czas w domu: pomaga tacie, piecze ( pewnie z mama) i rozrabia na podwórku:) Natalka od początku wykonuje cudownie wszystkie prace i zadania. Karolinka zbudowała przedszkole:) Na każdym pietrze inna grupa a na samej górze kto??? Pani Dyrektor:) Kacper  pięknie eksperymentuje i czyta z babcią:) Brawo. Pamiętajmy o czytaniu i spędzaniu czasu na podwórku:) I na koniec nasz mały solenizant Wojtuś. Jeszcze raz STO LAT:)

Całujemy wszystkie Biedroneczki:) Bardzo tęsknimy.

Prezentujemy zdjęcia przesłane od Państwa.

« z 2 »
« z 2 »
Skip to content