2019-Pszczółki- Powitanie Jesieni

23.09.2019r. nasze przedszkolaki z grupy „Pszczółki” z wielką radością i entuzjazmem powitały Panią Jesień. Na dobry początek dzieci rozwiązywały zagadki dotyczące tej wspaniałej pory roku, wypowiadały się na temat symptomów jesieni, śpiewały, tańczyły, inscenizowały piosenki. Zabawie towarzyszyły utwory zarówno muzyki rozrywkowej jak i poważnej. To właśnie przy dźwiękach A.Vivaldiego „Jesieni”, dzieci wirowały niczym liście na wietrze w blasku promyków jesiennego słońca. Pani Jesień z wielkim koszem i jeszcze większym uśmiechem zaprezentowała wiersz, a z kosza wyciągała same pyszności – warzywa, owoce i inne dary jesieni. Dzieci zapewniły Jesień, iż będą często i chętnie sięgać po te zdrowe smakołyki.