Wycieczka na lodowisko

W dniu 29 kwietnia 2019r. przedszkolaki wybrały się do Krakowa na Lodowisko Cracovia. Dzieci miały okazję zobaczyć niezwykłe łyżwiarskie widowisko teatralne w wykonaniu łyżwiarzy z całej Polski. Podczas widowiska zostaliśmy przeniesieni w świat niezwykłych przygód Sindbada opartych na motywach baśni Bolesława Leśmiana pt. „Przygody Sindbada Żeglarza”. Wszyscy byliśmy pod wrażeniem niesamowitych umiejętności łyżwiarzy, którzy odgrywali swoje role z ogromną gracją i wielkim wyczuciem rytmu. Zachwyciła nas piękna, kolorowa scenografia pełna również obiektów ruchomych, takich jak np. poruszający się po lodzie olbrzymi statek piracki. Porywająca, egzotyczna muzyka nie pozwoliła nam zmarznąć w zimnej hali, a wyszukane kostiumy i bardzo przemyślana choreografia cieszyły nasze oczy przez cały czas trwania przedstawienia.