PIKNIK RODZINNY 08.06.2019

8 czerwca w Naszym przedszkolu odbył się III Piknik Rodzinny – „Mama, tata i ja”. W tym roku, głównym sponsorem Pikniku był Bank Santander, a honorowy patronat objęła Burmistrz Miasta i Gminy Świątniki Górne Małgorzata Duży.

Wolontariusze banku wraz z pracownikami Przedszkola ciężko pracowali od samego rana, aby na czas startu wszystko było dopięte na ostatni guzik. Część oficjalną rozpoczęła pani dyrektor, która powitała wszystkich zebranych oraz złożyła serdeczne podziękowania rodzicom, którzy cały rok wspierali przedszkole. Głos zabrał także pan Witold Gawor – zastępca burmistrza Miasta i Gminy Świątniki Górne. Następnie wolontariusze banku przygotowali dla przedszkolaków specjalne filmy edukacyjne oraz quiz, dzięki którym przedszkolaki zdobyły informacje związane z finansami.
W końcu nadszedł czas na występy artystyczne. Na początku na scenie pojawiły się wszystkie dzieci wraz z paniami i wszyscy razem zaśpiewali piosenkę. Niesamowitą niespodzianką okazał się występ rodziców Naszych Przedszkolaków, którzy zaprezentowali przedstawienie
pt.: „Zamieszanie w krainie bajek”. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców-aktorów, część oficjalna zakończyła się ogromnymi brawami i wtedy… nadszedł czas na piknikowe szaleństwo
. W tym roku nie zabrakło oczywiście dmuchanej zjeżdżalni oraz dmuchanego zamku do skakania; ogromnym zainteresowaniem ponownie cieszyła także loteria fantowa. Do zabawy zaprosił wodzirej, który przygotował dla dzieci i rodziców liczne konkurencje oraz pokaz baniek mydlanych. Przerwa była natomiast okazją do skosztowania orzeźwiających lodów, waty cukrowej, popcornu czy też kiełbaski z grilla. Mamy nadzieję, że ten wspaniały dzień zostanie na długo w pamięci Naszych podopiecznych. Bardzo dziękujemy wszystkich rodzicom oraz tegorocznym sponsorom za pomoc w organizacji tego ważnego dnia.