Góra grosza- Dziękujemy!!

Nasze przedszkole przystąpiło do akcji „Góra Grosza” organizowanej we wszystkich szkołach i przedszkolach w całej Polsce.

Akcja rozpoczęła się 26.11.2018 r. i trwała do 02.01. 2019 r. W tym czasie w naszym przedszkolu stanęła puszka, do której można było wrzucać „grosiki”. Celem akcji było zebranie środków na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną oraz uświadomienie przedszkolakom, że nawet najdrobniejsze, wspólnie zebrane monety mogą tworzyć ogromny fundusz.

W ramach akcji „Góra Grosza” wspólnymi siłami udało nam się zebrać kwotę 137,42 zł.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom i ich Rodzicom,którzy wzięli udział w akcji. Cieszy nas fakt, że dzieci potrafią dzielić się z innymi i nie pozostają obojętne na los innych,a w tym przypadku dzieci.

Dziękujemy !!!