Zbiórka książek

DRODZY RODZICE!

Nasze przedszkole włączyło się w kampanię społeczną „Zaczytani” i udział w Wielkiej Zbiórce Książek 2019 dla dzieci i młodzieży, która odbędzie się w dniach 23.04 – 13.05.2019.
Prosimy przedszkolaków  i ich Rodziców – przeglądnijcie swoje zbiory książek, może znajdą się tam takie, którymi zechcecie podzielić się z innymi.
Ważne, aby były w dobrym stanie technicznym, takie jakie przekazaliby Państwo bliskim w potrzebie. Zróbmy wielkie, wiosenne porządki i te książeczki     w dobrym stanie, które zalegają w naszych domach przynieśmy do przedszkola  w dniach 23.04 – 13.05 i włóżmy do specjalnie oznaczonego kartonu.
Zebrane książki zostaną przekazane dzieciom i młodzieży przebywającym w szpitalach.

Dzięki Wam zostanie otwartych więcej Bibliotek Małego Pacjenta i pomożemy dzieciom w trudnym czasie choroby !