Piknik Rodzinny

Wspaniała zabawa, piękna pogoda, uśmiechnięte twarze dzieci oraz rodziców to obrazki, które można było zauważyć podczas I Pikniku Rodzinnego, który odbył się w sobotę 3 czerwca br. na terenie ogrodu Przedszkola Nr 2 w Świątnikach Górnych.

W imprezie uczestniczyły rodziny naszych przedszkolaków.  Swoja obecnością zaszczyciła nas Pani Wanda Kułaj  przedstawiciel Miasta i Gminy Świątniki Górne. Dzieci przywitały gości pięknie przygotowanymi i odśpiewanymi piosenkami. Tanecznym występem uświetniły piknik przedszkolaki  z grupy „Pszczółki”  prezentując taniec konkursowy wyróżniony w IV Przeglądzie Artystycznym Przedszkoli Kraków i Południe „Roztańczony Przedszkolak. Wielką niespodzianką dla dzieci okazało się przedstawienie „Rzepka” Juliana Tuwima w wykonaniu Rodziców. Na zakończenie części artystycznej z rąk Pani Dyrektor przedszkola Lilii Waśniowskiej zostały wręczone podziękowania dla Rodziców aktywnie działających na rzecz przedszkola.
Specjalnie na tę okazję przygotowano liczne atrakcje: dmuchany zamek, zjeżdżalnie, skręcanie balonów, puszczanie dużych baniek mydlanych, malowanie i ozdabianie kamieni, konkursy i zabawy dla dzieci i ich rodziców. Dużym zainteresowaniem przedszkolaków cieszyło się „bajeczne malowanie twarzy”. Buźki naszych przedszkolaków zamieniały się w postacie z różnych bajek oraz zwierzątka i kwiatki. W trakcie pikniku można było skosztować przepysznych ciast upieczonych przez rodziców, waty cukrowej, popcornu i wyśmienitych kiełbasek z grilla.

Bardzo dziękujemy rodzicom za czynny udział w Pikniku Rodzinnym oraz za wspólną zabawę.