„Zaczytani” i Wielka Zbiórka Książek

Nasze przedszkole włączyło się w kampanię społeczną „Zaczytani” i udział w Wielkiej Zbiórce Książek 2018 dla dzieci i młodzieży, która odbędzie się w dniach 23.04 – 20.05.2018.

Prosimy przedszkolaków i ich Rodziców – przeglądnijcie swoje zbiory książek, może znajdą się tam takie, którymi zechcecie podzielić się z innymi. Zróbmy wielkie, wiosenne porządki i te książeczki w dobrym stanie, które zalegają w naszych domach przynieśmy do przedszkola w dniach 23.04 – 20.05 i włóżmy do specjalnie oznaczonego kartonu.

Zebrane książki zostaną przekazane dzieciom i młodzieży przebywającym w szpitalach.

Dzięki Wam zostanie otwartych więcej Bibliotek Małego Pacjenta i pomożemy dzieciom w trudnym czasie choroby !