OTWARCIE PRZEDSZKOLA 1 WRZEŚNIA

Drodzy Rodzice!
Od 1 września 2020 r. planujemy pracę przedszkola we wszystkich grupach z zachowaniem reżimu sanitarnego. Bardzo proszę wszystkich rodziców do zapoznania się z procedurami obowiązującymi w naszym przedszkolu. Zasady, które będą bezwzględnie obowiązywały całą społeczność przedszkolną w tym trudnym czasie.
– Do przedszkola można przyprowadzać wyłącznie zdrowe dzieci bez objawów chorobowych (np. kaszel, katar, gorączka), najpóźniej do godziny 8.30. O godz. 8.30 przedszkole będzie zamykane i szatnia dezynfekowana.
– Do przedszkola wchodzą tylko rodzice dzieci nowo przyjetych. W szatni może znajdowac się najwyżej do 3 opiekunów. Należy zachować dystans społeczny min. 1,5 m od innych rodziców, dzieci, pracowników. Opiekunowie zabezpieczają się w maseczki przed wejściem do przedszkola, podczas odprowadzania dziecka i przebywając w budynku przedszkola oraz dezynfekują ręce płynem lub zabezpieczają się w rękawiczki jednorazowe. Dzieci starsze będą odbierane przez panie z obsługi przed wejściem do przedszkola. Dzieci nie dezynfekują rąk, myją je bezpośrednio po wejściu na salę.
– Dzieci odprowadzane są na sale przez pracowników przedszkola.

– Dzieci nie przynoszą do przedszkola żadnych zabawek, biżuterii, plecaków, słodyczy, napojów.

mgr Lilla Waśniowska
dyrektor przedszkola

Skip to content