Informacje.

Drodzy rodzice,
zobowiązane jesteśmy do pracy zdalnej. Za pośrednictwem aplikacji INSO przesyłamy pomysły, bo Nasza edukacja ma trwać mimo przeciwności. Darzymy Was ogromnym zaufaniem i wiemy, że doskonale potraficie bawić się z dziećmi. Sytuacja jednak zmusiła Nas do pewnych działań.. chcemy inspirować, wskazać sposoby spędzania wolnego czasu, by choć trochę pomóc w tej sytuacji i nadal dawać dzieciom cząstkę siebie. Tęsknimy za przedszkolakami i chociaż wirtualnie chcemy mieć z Wami kontakt. Udostępnione przez Nas pomysły, to z reguły maleńka część tego, co my zrobiłybyśmy w normalnych warunkach. Obecna sytuacja zastała Nas jak złodziej w nocy w domu.. nie zdążyłyśmy wspólnie z Wami ustalić zasad takiej pracy, dlatego ciągle jesteśmy otwarte na Wasze sugestie.
Jeśli chodzi o przesłane materiały – nie zmuszamy do realizacji. Pozostańcie jednak z Nami w kontakcie w tym czasie: postanowiliście układać puzzle – super!, cały dzień gracie w piłkę? – ekstra! Dajcie tylko sygnał, że macie się dobrze i produktywnie spędzacie czas.

Pragniemy stworzyć galerię zdjęć z tego okresu: wykonałeś pracę plastyczną? Wyślijcie nam zdjęcie! Spędziłeś dzień na huśtawce? – wyślij zdjęcie! Ułożyłeś z klocków rakietę – wiesz co robić ☺️☺️☺️
Zdjęcia/filmiki można wysyłać na e-maile grupowe, prywatne wychowawców lub w wiadomości poprzez stronę Facebook.
Ku inspiracji wstawiamy kilka zdjęć, które otrzymałyśmy w tym tygodniu.

Pozdrawiamy cieplutko i mocno ściskamy ❤️
Nauczycielki PS nr 2 w Świątnikach Górnych

PS. BARDZO PROSIMY GRUPY „ZERÓWKOWE” – MRÓWKI, PSZCZÓŁKI O ODBIÓR KSIĄŻEK Z PRZEDSZKOLA – DZISIAJ (PIĄTEK 20.03) DO GODZINY 15:00, LUB W ŚRODĘ (25.03) W GODZINACH 8:00-13:00.

Skip to content