Mrówki

Mrówki to grupa dwunastu pogodnych, otwartych, ciekawych i rozbrykanych chłopców oraz dziewczynek. Wspólnie bawimy się i uczymy, zdobywając równocześnie nowe doświadczenia. Edukację łączymy z zabawą, przez co Mrówki zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. Wspólnie chętnie uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie. Staramy się być samodzielnymi i koleżeńskimi. Darzymy się szacunkiem i wzajemną pomocą. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy.

Chętnie uczestniczymy we wszystkich zabawach ruchowych, jesteśmy bardzo ciekawi, więc chcemy dużo się dowiedzieć. Niebawem będziemy uczniami, dlatego staramy się solidnie do tego przygotować. Pomaga nam Trampolinek, wprowadzając nas w świat literek, cyferek na kartkach naszych książeczek.

Nie brakuje nam czasu na zabawę i rozwijanie zainteresowań oraz wycieczki. Podczas czasu spędzonego w przedszkolu śpiewamy, tańczymy, malujemy, rysujemy, kodujemy, uczymy się języka angielskiego. Wszystko to sprawia, że codziennie z chęcią przychodzimy do przedszkola.

Zobacz galerię Mrówek

Zobacz zamierzenia Mrówek