Biedronki – Wielkanocne spotkanie z rodzicami

Dnia 28 marca 2018 r. w grupie „Biedronki” odbyło się Spotkanie Wielkanocne, na które zostali zaproszeni Rodzice przedszkolaków oraz laureaci konkursu plastycznego „Mozaikowa pisanka”. Po przybyciu wszystkich Gości dzieci wprowadziły całą salę w atmosferę Świąt Wielkanocnych recytując wierszyki, śpiewając piosenki  oraz grając na instrumentach muzycznych. Po występach przedszkolaków nastąpiło ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród uczestnikom konkursu. Jury postanowiło przyznać I, II, III miejsce oraz dwa wyróżnienia. Laureatami konkursu zostali: I miejsce Patrycja Grabowska , II miejsce Adam Ignatowski , III miejsce Bartomiej Ignatowski. Prace wyróżnione: Magdalena Kozioł oraz Igor Szczurek. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom  i dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie.