Otwarcie przedszkola.

Drodzy Rodzice,

Przedszkole Samorządowe nr 2 w Świątnikach Górnych nie zostanie otwarte w dniu 18 maja 2020 roku w związku z małą liczbą chętnych dzieci: 4-ka dzieci.

Podjętą decyzję również motywuję faktem, iż nie otrzymaliśmy informacji zwrotnej z Sanepidu.

Rodzice, którzy są zainteresowani posłaniem dziecka do przedszkola /nieważne od kiedy/, a nie wysłali wniosku, bardzo proszę o niezwłoczne odesłanie dokumentów, które znajdziecie Państwo na stronie internetowej oraz na aplikacji INSO.

Oczywiście, jeśli ktoś z państwa będzie planował powrót w następnych tygodniach to prosimy o wysyłanie uzupełnionych dokumentów zawsze w środę przed planowanym powrotem w poniedziałek. Np.: Jak ktoś będzie chciał wrócić 1 czerwca to należy wypełnić do środy 27 maja.

Wiąże się to z koniecznością organizacji pracy przedszkola. Proszę również pamiętać o fakcie, że zgodnie z wytycznymi dzieci nie będą przebywały w swojej grupie /grupa mieszana/ i nie zawsze będą pod opieką swojego wychowawcy.

WIELKA PROŚBA: Kto z Państwa w dalszym ciągu nie odebrał rzeczy z przedszkola (ubranek dzieci, pantofli, książek itp.) bardzo proszę o ich niezwłoczny odbiór:

od poniedziałku 18 maja do piątku 22 maja od godz. 8.00 – 13.00.

W razie pytań i wątpliwości jesteśmy do dyspozycji drogą mailową, telefoniczną oraz aplikację INSO.

Ostatecznie Przedszkole zostanie otwarte 25 maja 2020 roku.

Z poważaniem
Dyrektor Przedszkola
mgr LIlla Waśniowska