Szanowni Rodzice!!!

W związku z ogłoszeniem MEN o możliwości otwarcia przedszkoli od 6 maja chciałabym Państwa poinformować, że szczegółowe informacje dotyczące daty otwarcia, a także wytycznych odnośnie dzieci, które będą przyjęte w pierwszej kolejności do przedszkola zostaną Państwu przekazane w poniedziałek po spotkaniu z organem prowadzącym.

Rodziców, którzy muszą wrócić do pracy, a nie mają jak zapewnić opieki dla dzieci i chcieliby skorzystać z możliwości zapewnienia opieki przez przedszkole bardzo proszę o informację zwrotną. Informacja ta będzie pomocna przy organizacji pracy przedszkola w nowej rzeczywistości.
Proszę o odpowiedź w wiadomościach INSO lub telefonicznie 12-256-00-91 do poniedziałku (4 maja) godz. 14 00.

Bardzo proszę o wyrozumiałość.

Dyrektor Przedszkola
mgr Lilla Waśniowska